צופים ממליצים על רעותי:

מה אומרים עליי? חלק מהתגובות שכתבתם עליי בגוגל:

רוצים להוסיף ביקורת עליי בגוגל?

שלהבת נווה נוף לוד
שלהבת נווה נוף לוד
קרא עוד
רעותי יקרה, כמה כיף היה בהופעה שלך אצלנו בשכונה. מעל 250 ילדים ישבו מולך מרותקים במשך 50 דקות!! הצלחת להצחיק, ללמד ולשתף את השכונה שלנו כולה! מודים לך על הערב הנפלא שהעברת לנו. ולגמרי שמחים על התוכן הדתי, מקצועי ומצחיק שהעברת לילדנו🤩 תודה שוב, שלהבת מנווה נוף, לוד.
אביחי שילה, רכז משדרי תרבות יהודית מנצחת
אביחי שילה, רכז משדרי תרבות יהודית מנצחת
קרא עוד
טוב זה מדהים.אני חייב לספר שהשבוע לאור המצב הבטחוני ארגנתי מספר משדרים ופעילויות בזום לילדים, הבאתי אמני ילדים מאוד גדולים כדי למשוך את קהל הילדים לזום. מה שהדהים אותי היה שבזום אצל רעותי נכנסה הכמות הכי גדולה של ילדים, ברמה ששתי דקות אחרי שהזום התחיל כבר לא היה מקום להיכנס לזום. מטורף. מאז שהתחיל הזום, מאות הודעות בצאט של ילדים ששולחים לה לבבות ומחכים שתתחיל להופיע. וואלה זה הפתיע אותי,ידעתי שהיא מוכרת אבל לא חשבתי שעד כידי כך. בתור רכז ואומן גם בעצמי אני ממש ממליץ להביא את רעותי לפעילויות בזום וכמובן בימי שגרה למופעים רגילים, רק עכשיו הבנתי וקלטתי כמה ילדים מכירים אותה, זה מדהים. בקיצור, אם אתם רוצים כרכזים לעשות אירוע שבטוח יראה מקצועי, יביא כמות גדולה של קהל ולא יפסיקו לדבר עליו אחכ, ממש ממליץ על רעותי בחום. שווה. שווה. תחסכו לכם - ולכו על זה מבלי להתלבט בכלל.
הדס דעי
הדס דעי
@username
קרא עוד
רעות. רציתי להודות לך!!! הבת שלי בת 5.5 חולה כבר 3 ימים, והיא כל היום מול המסך ורואה דברים ממש תת רמה. פתאום ראיתי בפייסבוק את הפירסום שלך על סרטוני סוכות ומיד הצעתי לה לראות. בשמחה ובגיל תוך כדי שהיא שרה את השיר שלך "רעותי תי תי תי תי" הפעלתי לה את הסרטונים, וכשהיא סיימה היא אפילו עזבה את המסך וישבה לעשות את היצירות שהצעת לה....
הקודם
הבא

לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים, כתבו לי הודעה ונשוב אליכם בהקדם.